Przypominamy, że trwa konkurs w ramach akcji promocyjnej "I love Szydłowiec". Na zwycięzców trzech miejsc czekają atrakcyjne nagrody – bony o wartości 500 zł – 1 miejsce, 300 zł – 2 miejsce, 200 zł – 3 miejsce do wykorzystania w sklepie ze sprzętem RTV i AGD. Nagrodę specjalną otrzyma osoba, która zrobi zdjęcie w najdalszym zakątku świata (udokumentowane na zdjęciu).

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Zrobić nadruk „I love Szydłowiec” na dowolnej części garderoby albo odebrać naklejkę dostępną w Wydziale Informacji i Promocji (Kilińskiego 10) lub Kancelarii Burmistrza Szydłowca (ratusz, I piętro).
2. Będąc na wakacjach zebrać grupę osób (minimum 5).
3. Wyeksponować nadruk na ubraniu lub przykleić naklejkę w widocznym miejscu.
4. Zrobić zdjęcie z grupą osób, na tle krajobrazu, pamiętając, żeby nadruk bądź naklejka była widoczna (plik w formacie JPG lub innym, w rozdzielczości nie mniejszej niż 1920x1080 oraz rozmiarze do 10 MB).
5. Przesłać zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 września br. (jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie) wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu, tytułem zdjęcia i miejscem, gdzie zostało zrobione.
Zdjęcie nie może obrażać ani ośmieszać.

Mieszkańcy w drodze głosowania wybiorą najfajniejsze zdjęcia. Wszystkie przesłane zdjęcia spełniające wymogi organizatora zabawy zostaną w dniach od 19.09.2016 r. do 30.09.2016 r. poddane głosowaniu. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 10.10.2016 r.

W Wydziale Informacji i Promocji można również odebrać specjalną naklejkę na szybę samochodową, która będzie znakiem naszej sympatii do Szydłowca na wakacyjnych drogach. Dodatkowa nagroda przewidziana jest dla właściciela samochodu, którego zdjęcie z naklejką wybiorą mieszkańcy. Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy prześlą zdjęcie otrzymają upominek od Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa.